fbpx

Zdrowe Domostwo

Zdrowe Domostwo – Twoja energia, twoja przyszłość: fotowoltaika i pompy ciepła - czysta moc dla domu, firmy, rolnictwa i planety

Nawiąż z nami kontakt

Ted Goxy

Witam serdecznie,

Jestem Ted Goxy. Od kilkunastu lat mam cukrzycę typu I. Mam też celiakię.

W ciągu tych lat wiele się nauczyłem o cukrzycy i celiakii, ale najważniejszą lekcją, do jakiej doszedłem, jest to, że należy prawidłowo rejestrować swoje pomiary cukru i związane z tym zdarzenia.

W tym okresie często zapominałam o ważnych sprawach związanych z moim leczeniem.

Rejestrowanie pomiarów cukru we krwi i różnych innych zdarzeń, które wpływają na nas w trakcie terapii, są podstawą prawidłowego leczenia cukrzycy.

Może się zdarzyć, że Twoja sytuacja życiowa się pogorszy i będziesz musiał szukać pomocy finansowej w jakiejś instytucji lub organizacji, a te będą wymagały dokumentów papierowych (dostarczy Ci to Twój dzienniczek).

Kiedy zemdlałem, mój pamiętnik bardzo mi pomógł. Mam w nim wszystkie niezbędne dane do prawidłowego leczenia i życia z cukrzycą, zarówno w sytuacjach codziennych, jak i w sytuacjach ekstremalnych takich jak utrata przytomności. Ponieważ zawsze mam go przy sobie, moi ratownicy bez problemu uzyskali dostęp do tych danych.

Posiadam również dane kontaktowe mojej rodziny i mojego lekarza diabetologa.

Dzięki notatnikowi zapewniłam sobie spokój i bezpieczeństwo oraz rzetelność i poprawność terapii.
Ostatnio korzystałem ze specjalnych aplikacji, ale zdarzały się sytuacje, w których aplikacja przestała działać i nie udało się zarejestrować danych. Dzięki temu, że prowadziłem dziennik, w którym zapisywałem poziom cukru we krwi, mogłem zapisać te dane na przyszłość lub do wykorzystania przez mojego lekarza. Wiele osób, które zobaczyły mój notatnik stwierdziły, ze jest on bardzo dobry i zawiera najważniejsze i niezbędne informacje. Dlatego postanowiłem podzielić się moją wiedzą i udostępnić ją szerokiemu gronu odbiorców żyjących z cukrzycą.

Możesz go zobaczyć tutaj:  TED GOXY

 
 
Scroll to Top

Learn how we helped 100 top brands gain success